WOW! Warsaw Oslo Wonder


Odmłodzenie i ujędrnienie skóry – autorski zabieg medycyny estetycznej Warszawa.

WOW! Warsaw Oslo Wonder to autorska terapia odmładzająca i ujędrniająca skórę, opracowana przez dr Franciszka Strzałkowskiego zgodnie z ideą naturalnego piękna i „minimal invasive – maximum effective therapy”, we współpracy z Oslo Skin Labs.

Zabieg ma na celu biostymulację skóry, czyli pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego, zdrowego kolagenu. Łączy zabiegi wykonywane w gabinecie z zaleconą pielęgnacją i suplementacją w domu.

WOW! Warsaw Oslo Wonder – Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa.

W WOW! Warsaw Oslo Wonder stymulujemy skórę aż na 7 różnych sposobów! To 4 różne zabiegi wykonywane w gabinecie w trakcie jednej wizyty:

 • radiofrekwencja makroigłowa
 • laser frakcyjny CO2,
 • nałożenie na skórę osocza PRP (pozyskanego z własnej krwi pacjenta),
 • kriostymulacja.

Dla wzmocnienia efektów terapii i zapewnienia jej długofalowego działania, zabiegi zostały połączone z wysokiej klasy miesięczną suplementacją kolagenem od Oslo Skin Labs.

Dodatkowo pacjentka dostaje w gabinecie zestaw produktów pielęgnacyjnych – serum peptydowe i krem marki Medic8 ich stosowanie wzmocni efekt biostymulacji i przyspieszy gojenie skóry po zabiegu.

Autorska terapia odmładzająca ma charakter kompleksowy – wszystkie jej etapy zostały starannie dobrane przez dr Franciszka Strzałkowskiego, tak aby uzyskać jeszcze lepszy i trwalszy efekt odmłodzenia. Efekt bez kompromisu!

Odmłodzenie skóry w Klinice Strzałkowski – jak wygląda zabieg WOW! Warsaw Oslo Wonder ?

Poszczególne etapy zabiegu WOW! Warsaw Oslo Wonder to:

 1. Radiofrekwencja makroigłowa - energia fal radiowych dostarczana jest do skóry na odpowiednią głębokość za pomocą izolowanych igiełek, dzięki czemu dochodzi do skrócenia się włókien kolagenowych i elastynowych, co skutkuje natychmiastową poprawą napięcia skóry. Jednocześnie fibroblasty są stymulowane do produkcji nowego kolagenu, co w efekcie zapewnia ujędrnienie tkanek i redukcję zmarszczek – procesy te postępują w czasie.
 2. Mechaniczne mikronakłucia powodują również przebudowę skóry (tzw. resurfacing) i inicjują procesy regeneracyjne, w wyniku których skóra robi się gładka, jędrna, napięta. Uzyskujemy dzięki temu bardzo naturalny efekt odmłodzenia i liftingu.
 3. Laser frakcyjny CO2 - zaraz po RF wykonywany jest resurfacing laserem frakcyjnym CO2 – co dodatkowo pobudza produkcję kolagenu w skórze. Ważne – laser nie uszkadza podanego wcześniej kolagenu, ponieważ działa w płytszych warstwach skóry. Laser ponadto zapewnia piękne wyrównanie kolorytu skóry, redukcję drobnych zmarszczek, radykalnie zagęszcza skórę i ją napina.
 4. Osocze PRP - osocze bogatopłytkowe jest naturalną substancją pozyskiwaną z własnej krwi pacjenta (po pobraniu jest ona przygotowywana w specjalnej tzw. wirówce). Ma bardzo silne właściwości regenerujące dzięki wysokiej zawartości czynników wzrostu. Osocze bogatopłytkowe pobudza skórę do odnowy, niweluje objawy starzenia, nadaje skórze wypoczęty, promienny wygląd, pobudza pracę fibroblastów, co prowadzi do zagęszczenia i ujędrnienia tkanek. Ponadto przyspiesza proces regeneracji po laseroterapii. W tym zabiegu osocze jest aplikowane na skórę (a nie podawane iniekcyjnie) – wykorzystywany jest fakt, że RF i laser „frakcjonują” skórę, a tym samym wielokrotnie zwiększają wchłanialność składników na nią nakładanych.
 5. Kriostymulacja - obniżenie temperatury za pomocą specjalnej medycznej chłodziarki nie tylko łagodzi pieczenie i zaczerwienienie skóry po laserze, ale też dodatkowo pobudza tkanki do regeneracji i produkcji kolagenu.

Dla pełnego komfortu naszych pacjentów zabieg WOW! Warsaw Oslo Wonder wykonywany jest w znieczuleniu (krem znieczulający). Na koniec skóra jest też dodatkowo „uspokajana” specjalną chłodziarką medyczną, dzięki czemu nie jest spuchnięta i mocno zaczerwieniona, a okres rekonwalescencji trwa krócej.

WOW! Warsaw Oslo Wonder i domowa pielęgnacja.

2 kroki domowej pielęgnacji zostały tak dobrane, aby wspomagać procesy przebudowy tkanek, dla jeszcze bardziej jędrnej, młodej, ładnie napiętej i promiennej skóry:

 • Suplementacja kolagenem Oslo Skin Labs – miesięczna kuracja
 • Pielęgnacja regeneracyjna - serum peptydowe i krem marki Medic8

Ich stosowanie wzmocni efekt biostymulacji i przyspieszy gojenie skóry po zabiegu.

Marzysz o takich efektach?

Wybierz termin i zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Umów się na wizytę
KUP ONLINE!
Umów się