Mezoterapia Newest – nawilżenie i rewitalizacja skóry


Mezoterapia Newest- co to jest?

Newest to preparat, w którego skład wchodzą polinukleotydy i kwas hialuronowy. Ma działanie odżywcze i nawilżające, stymuluje skórę do odbudowy.

Mezoterapia Newest to zabieg biorewitalizujący i nawilżający skórę. Produkty z zawartością kwasu hialuronowego i polinukleotydów są od kilkudziesięciu lat stosowane w profilaktyce i leczeniu starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy i polinukleotydy – mezoterapia Newest Warszawa

Kwas hialuronowy to ważna substancja, która odpowiada za prawidłowy stan nawilżenia komórek. Odgrywa także istotną rolę w walce z wolnymi rodnikami. Preparat Newest zapewnia uzupełnienie ubytków kwasu hialuronowego powstających w procesie starzenia się skóry.

Z kolei polinukleotydy zawarte w preparacie Newest pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. To białka odpowiadające za zagęszczenie skóry oraz wypłycanie się zmarszczek i bruzd. Połączenie polinukleotydów z kwasem hialuronowym zapewnia poprawę jędrności i napięcia skóry, jednocześnie pomagając zwalczać oznaki fotostarzenia, takie jak wiotkość, suchość i przebarwienia.

Mezoterapia Newest to też zabieg antyoksydacyjny i stymulujący do odbudowy uszkodzonych struktur skóry.

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa – zapraszamy do Kliniki Strzałkowski, tu poczujesz się pięknie!

Mezoterapia Newest Warszawa – Klinika Strzałkowski

Rewitalizacja Newest zawiera substancje wykorzystujące mechanizmy fizjologiczne i pobudzające naturalne procesy odnowy i odbudowy komórek.

Mezoterapia Newest – jak wygląda zabieg?

Zabieg Newest wykonywany jest metodą klasycznej mezoterapii igłowej. Metoda ta polega na wykonywaniu wielokrotnych wstrzyknięć śródskórnych techniką liniową bądź grudkową.

Oczywiście iniekcja poprzedzona jest szczegółowym wywiadem z pacjentem. To konieczne, aby wykluczyć wszelkie możliwe przeciwwskazania. W kolejnym kroku skóra zostaje dokładnie oczyszczona i w razie konieczności lekarz nakłada krem znieczulający.

Po upływnie odpowiedniego czasu usuwamy znieczulenie i dezynfekujemy skórę. Takie przygotowanie pozwala na odpowiednie wykonanie zabiegu mezoterapii Newest.

Zabieg można przeprowadzić również na szyi i dekolcie.

Mezoterapia Newest – efekty, które pokochasz!

Efekty mezoterapii Newest pojawiają się już w kolejnym dniu po zabiegu. Wpływa na to przede wszystkim kwas hialuronowy, który natychmiastowo nawilża skórę.

Na pełen efekt trzeba jednak poczekać. To m.in.:

 • ochrona antyoksydacyjna,
 • nawilżenie tkankowe,
 • pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
 • hamowanie procesów starzenia i fotostarzenia.

Formuła NEWEST została także dodatkowo wzmocniona o mannitol, który wykazuje działanie oksydacyjne. Chroni więc skórę przed działaniem wolnych rodników, dodatkowo zabezpiecza podawany nieusieciowany kwas hialuronowy przed szybką degradacją.

Klinika Strzałkowski – efekty mezoterapii Newest

Mezoterapia Newest zapewnia:

 • nawilżenie skóry,
 • uelastycznienie skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • nadanie skórze blasku.

Po okresie regeneracji pozabiegowej Twoja skóra będzie odmłodzona, nawilżona i świeża przez długi czas.

Mezoterapia Newest – czy zabieg trzeba powtarzać?

Synergiczne działanie polinukleotydów i kwasu hialuronowego sprawia, że efekty mezoterapii Newest są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Jednak najlepsze efekty daje przeprowadzanie serii zabiegów. Zazwyczaj utrzymanie efektu jest możliwe, dzięki wykonaniu przypominającej mezoterapii NEWEST raz na kwartał, jednak dokładne zalecenia dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta po konsultacji.

Mezoterapia Newest – wskazania do zabiegu

Mezoterapia Newest odpowiednia jest dla wszystkich rodzajów skóry, jednak szczególnie polecamy ją pacjentom z oznakami starzenia, jak:

 • nierówny koloryt skóry,
 • widoczne zmarszczki i bruzdy,
 • cienie i obniżenie skóry pod oczami, czyli tzw. dolina łez,
 • wiotka skóra na twarzy, szyi i dekolcie.

Mezoterapia Newest – przeciwskazania do zabiegu

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • alergia bądź uczulenie na składniki preparatu,
 • przyjmowanie leków przeciwzapalnych,
 • stany zapalne skóry,
 • choroba nowotworowa.

Mezoterapia Newest – ile trwa zabieg?

Zabieg mezoterapii Newest wraz z poprzedzającą go konsultacją trwa około 60 minut.

Mezoterapia Newest – zalecenia po zabiegu

Zabieg Newest nie pozostawia długotrwałych śladów na skórze więc bezpośrednio po iniekcji pacjent wrócić do codziennych aktywności.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu mogą utrzymywać się niewielkie grudki podskórne w miejscach podania preparatu, jednak wchłaniają się one samoistnie po upływie maksymalnie 36 godzin od wykonania zabiegu.

Marzysz o takich efektach?

Wybierz termin i zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Umów się na wizytę
KUP ONLINE!
Umów się