Target Body – Modelowanie sylwetki


Autorski zabieg wyszczuplający Warszawa – odwiedź Klinikę Strzałkowski!

Target Body to autorski zabieg na ciało opracowany przez ekspertów Kliniki Strzałkowski. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy medycznej, w metodzie tej połączyliśmy trzy niezwykle skuteczne technologie służące modelowaniu sylwetki. Wszystko po to, aby zapewnić pacjentkom jeszcze lepszy i jeszcze szybciej widoczny efekt pozbycia się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i poprawy wyglądu ciała.

Skuteczne technologie modelowania sylwetki – Target Body.

Technologie, które wykorzystujemy w zabiegu Target Body to:

 • Karboksyterapia – ostrzykiwanie skóry medycznym CO2 poprawia ukrwienie i odżywienie skóry, to także gwarancja przyspieszenia spalania tłuszczu, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry,
 • Cooltech – kriolipoliza, czyli „wymrażanie” tkanki tłuszczowej, jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów lipolitycznych dostępnych na rynku, o udowodnionej skuteczności,
 • Liposhock – fala uderzeniowa, przyspiesza dalszy metabolizm tłuszczu, rozbija tkankę mechanicznie, dzięki czemu efekty modelowania sylwetki są jeszcze lepsze, szybsze i trwalsze.

Target Body - to tylko 2 spotkania w klinice, 3 zabiegi i aż 1 rozmiar mniej!

Modelowanie sylwetki w Warszawie w Klinice Strzałkowski.

Target Body to tylko dwie wizyty w gabinecie! Dzięki czemu nie musisz długo czekać na spektakularny efekt wysmuklenia i wymodelowania sylwetki, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych zabiegów na ciało, które wymagają często nawet kilkunastu powtórzeń.

Podczas pierwszego spotkania wykonywana jest karboksyterapia, aby „zmiękczyć” tkankę tłuszczową i przygotować ją do dalszych zabiegów. Karboksyterapia poprawia ukrwienie, przyspiesza lipolizę i usprawnia drenaż. Dzięki temu tłuszczyk staje się bardziej podatny na działanie zimna wykorzystywanego w kriolipolizie.

Po tygodniu wykonywana jest kriolipoliza Cooltech. Technologia ta w bezpieczny i bezbolesny sposób schładza tkankę tłuszczową na wybranym obszarze do – 8 stopni C (przez 70 minut), co powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. To jednak nadal nie wszystko! W czasie tej samej wizyty stosowana jest fala uderzeniowa Liposhock – to technologia, która pomaga organizmowi w szybszej metabolizacji rozbitych komórek tłuszczowych i dodatkowo niszczy je mechanicznie, poprawiając efektywność kriolipolizy nawet o 20%!

Poznaj technologie zastosowane w Target Body:

Obejrzyj II krok programu zabiegowego Target Body – kriolipolizę Cooltech:

Jak pobyć się opornej tkanki tłuszczowej? Odkryć moc Target body!

Target Body zapewnia silne działanie lipolityczne – głównym celem tego zabiegu jest pozbycie się nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej opornej na inne metody, np. na brzuchu, udach, pod pośladkami (tzw. banany) czy na ramionach.

Pierwsze efekty Target Body widać zaraz po zabiegu - skóra jest lepiej napięta, gładka, może być odczuwalny luz w ubraniach. Jednak na końcowy efekt musisz poczekać około 3 tygodni. Zabieg można powtórzyć na daną partię po 6 tygodniach, a pełen rezultat pojawia się po 12 tygodniach. Tyle bowiem trwa proces usuwania zniszczonych komórek tłuszczowych w naturalnych procesach metabolicznych. Część z nich zostanie spalona podczas wysiłku fizycznego (zmieniając się w energię), a część usunięta poprzez układ limfatyczny (warto pić dużo wody, aby wspomóc jego funkcjonowanie).

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa – skuteczne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową.

Kriolipoliza Cooltech sama w sobie jest niezwykle skutecznym i całkowicie naturalnym zabiegiem redukującym komórki tłuszczowe – to jedna z najlepszych metod o takim działaniu dostępnych na rynku. Dzięki unikalnemu połączeniu jej z innymi technologiami o udowodnionym działaniu – w naszym autorskim zabiegu Target Body – cały proces pozbywania się nadmiaru miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej jest jeszcze bardziej efektywny, a jego rezultaty są widoczne już po ok. 3 tygodniach. Co niezwykle istotne, rezultaty są trwałe!

W większości przypadków wystarczy wykonać Target Body tylko raz (na dany obszar ciała), aby zobaczyć pożądane efekty. W niektórych przypadkach procedurę trzeba powtórzyć – w odstępie nie krótszym niż 6 tygodni na tym samym obszarze (zalecenia dotyczące stosowania kriolipolizy). Maksymalnie wykonuje się 3 zabiegi na jeden obszar, ale z naszego doświadczenia wynika, że 1-2 sesje są w zupełności wystarczające, aby uzyskać w pełni zadowalające rezultaty.

 • Nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa na dowolnym obszarze ciała – najczęściej to tzw. boczki, brzuch, pośladki, wewnętrzna strona ud, tzw. bryczesy.
 • Nieduże, ale problematyczne obszary, takie jak charakterystyczne „bułeczki” nad kolanami (to częsty problem kobiet po 40. roku życia, nawet szczupłych).
 • Redukcja nieestetycznych fałdek na plecach i na linii biustonosza.
 • Nadmiar tłuszczyku i cellulit na ramionach.

Dzięki dostępności wielu różnych aplikatorów stosowanych w kriolipolizie Cooltech możemy wykonać ten zabieg precyzyjnie praktycznie na dowolnej części ciała. Należy jednak pamiętać, że Target Body – podobnie jak wszystkie inne metody modelujące ciało – nie jest sposobem na odchudzanie. Jego celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc tego wymagających – aby sylwetka nabrała idealnych proporcji i kształtów. Każdy z nas ma obszary ciała oporne na dietę i ćwiczenia – gdy tyjemy, tam tłuszczyk pojawia się najszybciej, a gdy chudniemy – utrzymuje się najdłużej. Uwarunkowane to jest występowaniem na błonach komórek tłuszczowych receptorów: alfa-2 (hamujących spalanie tkanki tłuszczowej) oraz beta-2 (aktywujących lipolizę). Receptory te są rozłożone nierównomiernie, np. u kobiet zwykle w tkance tłuszczowej na udach i pośladkach znajduje się więcej receptorów alfa-2 i mała beta-2. U mężczyzn i niektórych kobiet miejsca te są zlokalizowane na brzuchu. Zabieg Target Body bierze na cel właśnie te miejsca – pobudzając proces lipolizy, pomaga trwale pozbyć się opornego tłuszczyku. Nie zastąpi jednak diety odchudzającej w przypadku osób otyłych i z nadwagą.

 • ciąża lub karmienie,
 • nietolerancja krioterapii,
 • swieża blizna po cięciu cesarskim,
 • stan zapalny skóry w miejscu poddanej zabiegowi

Pierwsze spotkanie (karboksyterapia) trwa ok. 30 minut (na jeden obszar).

Drugie spotkanie:

 • Cooltech – 70 minut (tzw. jedno przyłożenie głowicy na jeden obszar, w czasie jednego spotkania można wykonać zabieg na dwóch obszarach, np. na bryczesy i brzuch).
 • Liposhock – od 20 do 40 minut (w zależności od obszaru i rodzaju skóry).
 • 2-3 dni przed zabiegiem kriolipolizy zwiększ ilość wypijanej wody do 2 litrów, aby pobudzić układ limfatyczny, który będzie odpowiedzialny za sprawne usuwanie z organizmu uwalnianych w czasie lipolizy kwasów tłuszczowych.
 • Nie obciążaj też wątroby – stosuj lekkostrawną dietę, unikaj alkoholu oraz wysoko przetworzonej żywności.
 • Przez co najmniej 5 dni przed zabiegiem nie opalaj się i nie wykonuj żadnych zabiegów z wykorzystaniem lamp UVA.
 • Odczekaj co najmniej 2 tygodnie, jeśli w obszarze planowanego zabiegu robiłaś zabieg epilacji laserowej bądź IPL.

Po karboksyterapii – zabiegu wykonywanym w pierwszym etapie Target Body – skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta wskutek mikronakłuć. Mogą też pojawić się na niej drobne siniaczki i krwiaczki.

 • Skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji, wszystkie objawy szybko i samoistnie ustąpią w ciągu 2-3 dni.
 • Możesz wspomóc ten proces smarując obszar poddany zabiegowi kremem lub balsamem przyspieszającym gojenie i regenerację.
 • Unikaj sauny i zabiegów rozgrzewających, ogranicz też aktywność fizyczną przez co najmniej 2-3 dni po zabiegu.

Po zabiegach wykonywanych w drugim etapie Target Body podczas kolejnej wizyty w klinice (po tygodniu od karboksyterapii) – tj. Cooltech i Liposhock – na skórze może być widoczny rumień, który utrzymuje się przez kilka godzin. Ponadto mogą pojawić się następujące objawy:

 • siniaki, które zwykle znikają w ciągu kilku dni – można stosować w tym czasie specjalne kremy regenerujące skórę i przyspieszające wchłanianie się siniaków po zabiegach,
 • parestezja (osłabienie czucia) w obszarze zabiegu – całkowicie ustępuje w okresie od jednego do ośmiu tygodni,
 • nadwrażliwość skóry na obszarze zabiegu, jej większa tkliwość – zwykle przez czas nie dłuższy nić 2-3 tygodnie od zabiegu.

Należy pamiętać o stosowaniu się do następujących zaleceń:

 • aby wspomóc proces usuwania komórek tłuszczowych, w kolejnych dniach należy pić więcej wody (nawet do 2-3 l dziennie) oraz stosować lekką, nieobciążającą wątroby dietę – przez minimum 2 tygodnie po zabiegu,
 • należy trzymać dietę, aby na nowo nie przybrać na wadze,
 • przez 48 godzin od zabiegu należy unikać intensywnych ćwiczeń,
 • przez ok. 3 tygodnie nie powinno się opalać miejsca poddanego kriolipolizie ani wykonywać na tym obszarze zabiegów laserowych czy IPL,
 • przez co najmniej 4 tygodnie nie powinno się stosować na tym samym obszarze innych zabiegów modelujących.

Marzysz o takich efektach?

Wybierz termin i zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Umów się na wizytę
KUP ONLINE!
Umów się