Medycyna estetyczna Warszawa – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!


Nowoczesna medycyna estetyczna dąży w kierunku coraz bardziej efektywnych, a jednocześnie coraz mniej inwazyjnych metod poprawy wyglądu, co jest spójne z filozofią, jaka przyświeca naszej pracy od samego początku: „mimimal invasive, high efficacy”. Medycyna estetyczna to dziś coś więcej niż powiększanie ust, likwidacja linii mimicznych czy wypełnianie zmarszczek. To też regeneracja skóry (medycyna regeneracyjna Warszawa) i profilaktyka przeciwstarzeniowa (medycyna anti-aging Warszawa). W Klinice Strzałkowski łączymy różne metody i techniki, tworząc autorskie kompleksowe terapie dla pięknej, młodej i zdrowej skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej Warszawa – Klinika Strzałkowski.

Dr Franciszek Strzałkowski od wielu lat promuje w estetyce ideę naturalnego piękna – bez przerysowania, bez „zamrożenia” mimiki, za to ze świeżym, promiennym, wypoczętym wyglądem „jak po wakacjach”. Efektem są opracowywane przez naszych specjalistów autorskie techniki podawania znanych i stosowanych od dawna preparatów, np. botuliny, które zapewniają niezwykle naturalny efekt odmłodzenia.

Twoja klinika medycyny estetycznej Warszawa – Klinika Strzałkowski.

Pacjenci znajdą w Klinice Strzałkowski rozwiązania praktycznie na wszystkie problemy estetyczne, oferujemy m.in.:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • regeneracja skóry,
  • redukcja przebarwień,
  • modelowanie i powiększanie ust,
  • wypełnienie doliny łez.

oraz te wyjątkowo trudne, jak opadające wyraźnie chomiki i luźna skóra na policzkach, które jeszcze do niedawna wymagały interwencji chirurga plastyka. Innowacyjna metoda liftingu Easylift® z użyciem stałych nici z wypustkami – wprowadzona do Polski przez dr. Franciszka Strzałkowskiego – pozwala uzyskać spektakularny efekt uniesienia tkanek i odmłodzenia wyglądu na ponad 10 lat już w czasie jednej wizyty w gabinecie. Bez konieczności stosowania skalpela i znieczulenia ogólnego, z minimalnym okresem rekonwalescencji.

Gabinet medycyny estetycznej Warszawa – czekamy na Ciebie!

W centrum naszej uwagi zawsze jest klient! Dlatego dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pacjentów pracujemy wyłącznie na sprawdzonych, renomowanych preparatach wysokiej jakości, a zabiegi o charakterze medycznym (np. wypełniacze, botoks, nici) są wykonywane wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy. A wszystko to w sympatycznej, nieskrępowanej atmosferze. Zapraszamy!

KUP ONLINE!
Umów się