Medycyna estetyczna


Współczesna medycyna estetyczna dąży w kierunku coraz bardziej efektywnych, a jednocześnie coraz mniej inwazyjnych metod poprawy wyglądu, co jest spójne z filozofią, jaka przyświeca naszej pracy od samego początku: „mimimal invasive, high efficacy”. Medycyna estetyczna to dziś coś więcej niż korekcja ust, likwidacja linii mimicznych czy wypełnianie zmarszczek. To też regeneracja skóry (medycyna regeneracyjna) i profilaktyka przeciwstarzeniowa (medycyna anti-aging). Łączymy różne metody i techniki, tworząc autorskie kompleksowe terapie dla pięknej, młodej i zdrowej skóry.

Dr Franciszek Strzałkowski od wielu lat promuje w estetyce ideę naturalnego piękna – bez przerysowania, bez „zamrożenia” mimiki, za to ze świeżym, promiennym, wypoczętym wyglądem „jak po wakacjach”. Efektem są opracowywane przez naszych specjalistów autorskie techniki podawania znanych i stosowanych od dawna preparatów, np. botuliny, które zapewniają niezwykle naturalny efekt odmłodzenia.

Pacjenci znajdą w Klinice Strzałkowski rozwiązania praktycznie na wszystkie problemy estetyczne, np. zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, wąskie usta czy objawy starzenia się okolicy oka, a nawet tak trudne, jak opadające wyraźnie chomiki i luźna skóra na policzkach, które jeszcze do niedawna wymagały interwencji chirurga plastyka. Dzięki innowacyjnej metodzie liftingu Easylift® z użyciem stałych nici z wypustkamiwprowadzonej do Polski przez dr. Franciszka Strzałkowskiego – możemy uzyskać spektakularny efekt uniesienia tkanek i odmłodzenia wyglądu na ponad 10 lat już w czasie jednej wizyty w gabinecie, bez konieczności stosowania skalpela i znieczulenia ogólnego, z minimalnym okresem rekonwalescencji. Dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pacjentów pracujemy wyłącznie na sprawdzonych, renomowanych preparatach wysokiej jakości, a zabiegi o charakterze medycznym (np. wypełniacze, botulina, nici) są wykonywane wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!

KUP ONLINE!
Umów się