Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu – Klinika Strzałkowski


Zadbana, wypielęgnowana, dobrze oczyszczona i nawilżona skóra o jednolitym kolorze to podstawa dobrego wyglądu. Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez naszych kosmetologów są świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji domowej i pozwalają zachować skórę w dobrej kondycji na dłużej.

Zabiegi pielęgnacyjne mogą być stosowane jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej bądź samodzielnie, jeśli pacjentka nie chce bądź nie może korzystać np. z mezoterapii, wypełniaczy, botuliny czy technologii Hi-Tech. Bardzo często zalecamy je też w celu przygotowania skóry do poprawek estetycznych – ich efekty będą wtedy lepsze i trwalsze.

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa – rewolucyjne zabiegi pielęgnacyjne

Pracujemy na markach o udowodnionej skuteczności – zawarte w nich formuły wykorzystują aktywne składniki w optymalnych stężeniach, które zapewniają szybki efekt odmłodzenia, rozjaśnienia bądź wygładzenia skóry, takich jak m.in.:

  • Dermaquest,
  • Cosmedix,
  • pH Formula.

Dzięki nim możemy rozwiązywać różne problemy skóry w każdym wieku. Nasi kosmetolodzy podczas indywidualnej konsultacji doradzają też, jak powinna wyglądać domowa pielęgnacja, aby wzmocnić i podtrzymać rezultaty uzyskane w czasie zabiegów. Podchodzimy do każdego pacjenta kompleksowo, proponując również indywidualne plany pielęgnacyjne oraz terapie łączące metody pielęgnacyjne z estetycznymi, opracowane przy ścisłej współpracy lekarzy i kosmetologów.

Marzysz o takich efektach?

Wybierz termin i zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Umów się na wizytę
KUP ONLINE!
Umów się