Indywidualne plany pielęgnacyjne


Plan pielęgnacyjny przygotowany specjalnie dla Ciebie – Klinika Strzałkowski

Odmładzanie skóry nie kończy się w gabinecie. Zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie są uzupełnieniem domowej pielęgnacji, która jest podstawą zachowania młodego wyglądu. Gdy skóra jest zaniedbana, nie skorzysta w pełni ani z wypełniaczy, ani z laserów, ani z żadnych innych metod estetycznych – a zabiegi nie zastąpią domowej pielęgnacji i odwrotnie.

Wiedząc, jak ważny jest odpowiedni dobór kosmetyków i właściwe nawyki pielęgnacyjne, nasi kosmetolodzy – po dokładnej konsultacji i diagnozie kondycji skóry pacjenta – przygotowują indywidualnie opracowane plany pielęgnacyjne tzw. Beauty Plany.

Często pacjentki zgłaszają nam problem z doborem kosmetyków nie tylko do wieku, ale też do potrzeb skóry – a te mogą się zmieniać np. w zależności od czynników zewnętrznych czy stylu życia. Profesjonalny „przegląd kosmetyczki” pozwala dobrać pielęgnację najlepszą dla ich skóry.

W Klinice Strzałkowski zadbamy o Ciebie kompleksowo!

Ale to nie wszystko! Biorąc pod uwagę wymagania skóry związane np. z występowaniem przebarwień, niedoskonałości czy skłonności do rumienia, planujemy odpowiedni długofalowy program dbania o skórę z użyciem profesjonalnych dermokosmetyków i kosmeceutyków, tak aby pielęgnacja wzmacniała i wydłużała efekty uzyskane za pomocą zabiegów oraz zapobiegała nasilaniu problemów dermatologicznych w przyszłości.

Kosmetolodzy pracujący w Klinice Strzałkowski mają wieloletnie doświadczenie i szeroką, stale rozwijaną wiedzę w tym zakresie. A wiele produktów kosmetycznych – starannie przez nich wybranych z bogatej oferty rynkowej – pacjenci mogą kupić bezpośrednio w naszej klinice. Znajdują się wśród nich m.in. wysoce efektywne i bezpieczne dla skóry formuły, bogate w składniki aktywne o wysokich stężeniach. Jednym słowem – znamy sekret pięknej skóry!

Marzysz o takich efektach?

Wybierz termin i zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Umów się na wizytę
KUP ONLINE!
Umów się