Redukcja blizn potrądzikowych Warszawa – Klinika Strzałkowski


Blizny i przebarwienia są częstą „pamiątką” po przebytym trądziku zarówno u osób młodych, jak i dorosłych (trądzik wieku dorosłego charakteryzuje się mniejszą ilością zmian, ale zwykle są one głębiej położone i mają tendencję do zostawiania nieestetycznych śladów).

Blizny potrądzikowe mają najczęściej charakter zanikowy – dochodzi do ubytku tkanki w miejscu stanu zapalnego i w skórze powstaje zagłębienie (jeśli takich blizn jest dużo, mówi się o tzw. dziobatej twarzy). Czasami są stwardniałe i jednocześnie przyrośnięte do tkanki podskórnej, co powoduje charakterystyczne „zaciągnięcia”. Niestety, blizny potrądzikowe są wyjątkowo trudne w usunięciu. Wymagają kompleksowej terapii i stosowania technik łączonych – zwykle leczenie trwa kilka miesięcy, ale przynosi zadowalające i widoczne efekty.

Skuteczne zabiegi redukcji blizn potrądzikowych – efekty Cię zaskoczą!

Najczęściej stosowanymi metodami są peelingi chemiczne i laser frakcyjny, bardzo dobre efekty daje też mikronakłuwanie i radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus. Dodatkowo zalecamy zabiegi kosmetologiczne o działaniu rozjaśniającym i rewitalizującym. Indywidualny plan terapii jest dobierany przez naszych specjalistów podczas konsultacji.

KUP ONLINE!
Umów się