Zabiegi na twarz Warszawa – Klinika Strzałkowski.


Wykonujemy usługi poprawiające nie tylko rysy ciała. Klinika Medycyny Estetycznej Strzałkowski w Warszawie przeprowadza także zabiegi na twarz, które pozwalają pozbyć się wielu dolegliwości i gwarantują wspaniałe efekty.

  • redukcja podwójnego podbródka,
  • redukcja przebarwień,
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • zamykanie naczynek,
  • litfing opadających powiek…

… i wiele innych wyjątkowych zabiegów czeka na Ciebie w naszej Klinice.

Klinika Medycyny Estetycznej - skuteczne zabiegi na twarz.

Tworzymy autorskie protokoły łączące dwa lub więcej zabiegów modelujących rysy. Bezinwazyjny lifting jest w stanie spowolnić proces wiotczenia skóry związany z wiekiem, pobudzając odbudowę kolagenu w skórze. Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii m.in. thermolifting Zaffiro czy laser frakcyjny CO2.

Modelowanie twarzy, czyli wolumetria, również należy do naszych specjalizacji. W ofercie naszej Kliniki znajdują się m.in. procedury likwidujące efekt podwójnego podbródka. Poprawiamy także wolumetrię twarzy, stosując specjalne wypełniacze, które odbudowują objętość w obszarze skroni i policzków.

Minimalizujemy także widoczność zmian, jak blizny potrądzikowe czy przebarwienia skóry, poprzez stosowanie peelingów chemicznych i lasera frakcyjnego. Wykonujemy również procedury zamykające naczynka takie, jak Lumecca, redermalizacja czy mezoterapia.

Sprawdź naszą ofertę zabiegów na twarz i umów się na konsultację do specjalistów Kliniki Strzałkowski.

KUP ONLINE!
Umów się