KUP ONLINE!

Personel

 • Franciszek Strzałkowski

  Założyciel Kliniki Strzałkowski, Lekarz medycyny estetycznej

  Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, członek American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Specjalizuje się w innowacyjnych zabiegach liftingu twarzy. Opracował wiele autorskich metod terapii, które dostępne są tylko w Klinice Strzałkowski. Współpracował z jednym z największych szpitali w Niemczech, w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie.

  Największy autorytet w kraju w dziedzinie implantacji stałych nici liftingujących. Wprowadził do Polski innowacyjną metodę liftingu EASYLIFT® z wykorzystaniem nici stałych Spring Thread. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas licznych wykładów i szkoleń. Prywatnie wielki miłośnik piękna. Od wielu lat zwiedza najlepsze galerie sztuki na świecie. Dzięki obserwacji wielkich dzieł nabywa niezwykłą wrażliwość i wyczucie estetyki, co wykorzystuje w swojej pracy.

  Studiował na Uniwersytecie w Regensburgu i na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie jako lekarz medycyny estetycznej zdobywał, poza Warszawą i Akwizgranem, m.in. w Berlinie, Duesseldorfie, Bonn, Kolonii i Trewirze.

 • Anna Mazur

  Lekarz medycyny estetycznej

  Anna Mazur jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologiem. Jeszcze w 2019 r. asystowała przy zabiegach EASYLIFT naszego dr Franciszka Strzałkowskiego. Tak dobrze zgrała się wtedy z nami, że po kilku tygodniach intensywnych szkoleń pod jego okiem oraz zgłębieniu tajników wszystkich naszych terapii autorskich, dołączyła do naszego zespołu w czerwcu 2020.

  Absolwentka zagranicznych studiów na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym w języku angielskim. Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, mezoterapii, laseroterapii oraz technik łączonych. Pod jej wprawną rękę wpada nawet nasz dr Strzałkowski, kiedy sam potrzebuje zabiegu.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w Polsce i za granicą. Autorka licznych publikacji naukowych. Medycyna estetyczna to jej wielka pasja, a swoją wiedzę i umiejętności stale doskonali biorąc udział w licznych sympozjach i sesjach naukowych. Bezpieczeństwo i satysfakcja Pacjenta są jej priorytetem.

  Dzięki swojemu życzliwemu i troskliwemu usposobieniu, szybko zjednuje sobie ludzi. Prywatnie interesuje się zdrowym stylem życia, kulturą, sportem oraz wyprawami terenowymi.

 • Anna Saran-Michalczyk

  Kosmetolog

  Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, a także Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Doświadczony kosmetolog, swoja wiedzę zdobywała w salonach SPA i klinikach medycznych na terenie Warszawy.

  Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych, profilaktyce przeciwstarzeniowej, tzw. Zabiegach „ anty-aging”, a także w zabiegach iniekcyjnych takich jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, lipoliza czy karboxyterapia. Stosuje holistyczne podejście do Pacjenta i taktuje organizm jako całość, który należy doprowadzić do stanu równowagi.

  Interesuje się medycyną niekonwencjonalną oraz psychologią człowieka. Profesjonalizm, otwartość, dbałość o zadowolenie Pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Kosmetologia to jej pasja.

  Ponadto lubi pracę z problematycznymi trądzikowymi skórami, które należą do niełatwych w pielęgnacji domowej jak i gabinetowej.

 • Magdalena Książek

  Kosmetolog

  Magda jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęła jeszcze na studiach, a jej konikiem są sprzęty hi-tech oraz zastosowanie laserów w kosmetologii. Z tą tematyką związana też była jej praca jako szkoleniowca, w której uczyła kosmetologów zastosowania najnowszych technologii. Magda specjalizuje się m.in. w modelowaniu sylwetki oraz epilacji laserowej.

  Bierze udział w licznych szkoleniach stale rozwijając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, czym zyskuje sobie zaufanie i sympatię. W wolnym czasie lubi piec ciasta, a także sięgać po literaturę kryminalną.

 • Justyna Łopian

  Kosmetolog

  Dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w renomowanych klinikach w Polsce i za granicą. W swojej pracy, w sposób bezkompromisowy, stawia na jakość. To kosmetolog, którą określają trzy słowa: profesjonalizm, pasja, bezpieczeństwo.

  Justyna obserwuje, diagnozuje i w indywidualny sposób dobiera zabiegi, które w rezultacie przynoszą spektakularne efekty! Fascynuje ją postęp w kosmetologii. W naszym zespole specjalizuje się w zabiegach pozwalających na pełne wykorzystanie możliwości naszych zaawansowanych urządzeń HI-TECH.

  Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i podróży w gronie przyjaciół. Zakochana w ciepłym klimacie Portugali. Jak sama mówi to miejsce na ziemi, które oczarowało ją ciepłem mieszkających tam ludzi i różnorodnością regionalną.

 • Agata Zbiejcik

  Manager Kliniki

  Absolwentka wydziału biologii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego. Umiejętności organizacyjne i managerskie zdobyła w trakcie wieloletniego doświadczenia na rynku pracy branży Beauty. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach. Praca z ludźmi daje jej dużo energii i satysfakcji. Każdego dnia w organizacji pracy naszej Kliniki pomaga jej optymistyczne nastawienie i ogromna życzliwość względem otaczającego świata. Prywatnie do szaleństwa zakochana mama. Każdą wolną chwilę spędza w gronie rodzinnym i przyjaciół. Największą radość sprawia jej narciarstwo oraz ciekawe podróże w rozmaite zakątki świata.

 • Małgorzata Kenig

  PR Manager

  Absolwentka specjalizacji Marketing Medialny i PR na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. PR-owiec z własną agencją i kilkunastoletnim stażem w obsłudze międzynarodowych korporacji. Jej pasja to, obok dbania o dobre relacje, przede wszystkim sztuki wizualne – makeup, fotografia porterowa oraz opowiadanie historii obrazem.

  W Klinice Strzałkowski odpowiedzialna za PR, marketing oraz social media.

 • Mariola Piotrowska-Tatarczuk

  Recepcjonistka

  Mariola jest pierwszym punktem kontaktu z Pacjentami kliniki. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna i życzliwa, na codzień dba o ład i porządek w naszych kalendarzach tak, aby praca naszej Kliniki przebiegała zawsze sprawnie i terminowo.

  Mariola posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą recepcji, które zdobywała m.in. w branży stomatologicznej.

 • Monika Geresz-Butryn

  Recepcjonistka

  Monika jest absolwentką Pedagogiki na KUL-u. Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywała w warszawskich placówkach medycznych. Uwielbia pracę z ludźmi i posiada empatyczne i życzliwe podejście do Pacjenta. W pracy ceni sobie dobrą atmosferę i profesjonalizm.

  Prywatnie miłośniczka książek oraz podróży małych i dużych. W wolnych chwilach relaksuje się na spacerach z psem Bambim oraz na nauce rysunku.

 • Katarzyna Lewandowska (urlop macierzyński)

  Kosmetolog

  Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
  Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii, ultradźwięków oraz radiofrekwencji zarówno twarzy jak i ciała. Ponadto z ogromną pasją wykonuje zabiegi trychologiczne. Stale rozwija swoje umiejętności z zakresu zabiegow „anti aging”uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach kosmetologicznych.

  Wszystkich pacjentów traktuje bardzo profesjonalnie dodatkowo zarażając optymizmem co sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa. W wolnych chwilach relaksuje się podróżując oraz spędzając czas na długich seansach filmowych.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Pokaż pełną treść
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88 moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. kontakt@klinikastrzalkowski.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88.
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Pokaż pełną treść
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88 moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. kontakt@klinikastrzalkowski.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Klinika Strzałkowski z siedzibą w Warszawie, ulica Dzielna 21 lok. 16, 01-029 Warszawa, tel.: +48 22 241 13 88.