Personel


Franciszek Strzałkowski

Założyciel Kliniki Strzałkowski, Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, członek American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Specjalizuje się w innowacyjnych zabiegach liftingu twarzy. Opracował wiele autorskich metod terapii, które dostępne są tylko w Klinice Strzałkowski. Współpracował z jednym z największych szpitali w Niemczech, w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie.

Największy autorytet w kraju w dziedzinie implantacji stałych nici liftingujących. Wprowadził do Polski innowacyjną metodę liftingu EASYLIFT® z wykorzystaniem nici stałych Spring Thread. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas licznych wykładów i szkoleń. Prywatnie wielki miłośnik piękna. Od wielu lat zwiedza najlepsze galerie sztuki na świecie. Dzięki obserwacji wielkich dzieł nabywa niezwykłą wrażliwość i wyczucie estetyki, co wykorzystuje w swojej pracy.

Studiował na Uniwersytecie w Regensburgu i na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie jako lekarz medycyny estetycznej zdobywał, poza Warszawą i Akwizgranem, m.in. w Berlinie, Duesseldorfie, Bonn, Kolonii i Trewirze.

Anna Mazur

Lekarz medycyny estetycznej

Anna Mazur jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologiem. Jeszcze w 2019 r. asystowała przy zabiegach EASYLIFT naszego dr Franciszka Strzałkowskiego. Tak dobrze zgrała się wtedy z nami, że po kilku tygodniach intensywnych szkoleń pod jego okiem oraz zgłębieniu tajników wszystkich naszych terapii autorskich, dołączyła do naszego zespołu w czerwcu 2020.

Absolwentka zagranicznych studiów na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym w języku angielskim. Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, mezoterapii, laseroterapii oraz technik łączonych. Pod jej wprawną rękę wpada nawet nasz dr Strzałkowski, kiedy sam potrzebuje zabiegu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w Polsce i za granicą. Autorka licznych publikacji naukowych. Medycyna estetyczna to jej wielka pasja, a swoją wiedzę i umiejętności stale doskonali biorąc udział w licznych sympozjach i sesjach naukowych. Bezpieczeństwo i satysfakcja Pacjenta są jej priorytetem.

Dzięki swojemu życzliwemu i troskliwemu usposobieniu, szybko zjednuje sobie ludzi. Prywatnie interesuje się zdrowym stylem życia, kulturą, sportem oraz wyprawami terenowymi.

Agata Ostaszewska

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez ponad 12 lat pracowała jako chirurg w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie również prowadziła zajęcia i wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Realizuje tam prace nad rozprawą doktorską, której ukończenie zaplanowano na 2023 rok. Obecnie pracuje w Szpitalu Chirurgii Urazowej w Warszawie. Specjalizuje się w dziedzinie chirurgii ogólnej. Posiada również doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej oraz operacji blefaroplastyki powiek górnych.

W poprawianiu urody zawsze kieruje sie zasadą zdrowego rozsądku i umiaru przez subtelną korektę niedoskonałości. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z dziedziny medycyny estetycznej oraz chirurgii małoinwazyjnej. Dzięki umiejętnościom z zakresu estetyki, specjalistycznej wiedzy z zakresu blefaroplastyki oraz głębokiej pasji do poprawy jakości życia pacjentów, z powodzeniem wprowadza estetyczne i funkcjonalne zmiany zarówno u kobiet, jaki i u meżczyzn, dostosowane do indywidualnych celów i potrzeb każdego z nich.

Tomasz Deptuch

Doktor nauk medycznych

W naszej klinice medycyną stylu życia zajmuje się dr n. med. Tomasz Deptuch, od ponad 24 lat zajmujący się kardiologią interwencyjną, a więc zabiegowym leczeniem zawału serca, choroby wieńcowej i innych postaci miażdżycy.

Jest jednym z pierwszych lekarzy w Polsce, którzy uzyskali międzynarodowy certyfikat specjalisty medycyny stylu życia, członkiem The American College of Lifestyle Medicine i sekretarzem kardiologicznej grupy roboczej tego towarzystwa, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia i założycielem Kardiologicznej Grupy Roboczej w jego ramach. Ukończył też studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doktor Tomasz specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem ultrasonografii (USG) celem zwiększenia dokładności oraz bezpieczeństwa podczas wykonywanych zabiegów.

Anna Saran-Michalczyk

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, a także Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Doświadczony kosmetolog, swoja wiedzę zdobywała w salonach SPA i klinikach medycznych na terenie Warszawy.

Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych, profilaktyce przeciwstarzeniowej, tzw. Zabiegach „ anty-aging”, a także w zabiegach iniekcyjnych takich jak mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, lipoliza czy karboxyterapia. Stosuje holistyczne podejście do Pacjenta i taktuje organizm jako całość, który należy doprowadzić do stanu równowagi.

Interesuje się medycyną niekonwencjonalną oraz psychologią człowieka. Profesjonalizm, otwartość, dbałość o zadowolenie Pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Kosmetologia to jej pasja.

Ponadto lubi pracę z problematycznymi trądzikowymi skórami, które należą do niełatwych w pielęgnacji domowej jak i gabinetowej.

Justyna Łopian

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w renomowanych klinikach w Polsce i za granicą. W swojej pracy, w sposób bezkompromisowy, stawia na jakość. To kosmetolog, którą określają trzy słowa: profesjonalizm, pasja, bezpieczeństwo.

Justyna obserwuje, diagnozuje i w indywidualny sposób dobiera zabiegi, które w rezultacie przynoszą spektakularne efekty! Fascynuje ją postęp w kosmetologii. W naszym zespole specjalizuje się w zabiegach pozwalających na pełne wykorzystanie możliwości naszych zaawansowanych urządzeń HI-TECH.

Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i podróży w gronie przyjaciół. Zakochana w ciepłym klimacie Portugali. Jak sama mówi to miejsce na ziemi, które oczarowało ją ciepłem mieszkających tam ludzi i różnorodnością regionalną.

Justyna Warcaba

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w profesjonalnych gabinetach oraz renomowanych klinikach w Warszawie i we Wrocławiu. Specjalizuje się w terapiach łączonych, profilaktyce skór naczyniowych oraz z przebarwieniami, zabiegach przeciwstarzeniowych, remodelujących twarz i ciało z wykorzystaniem najlepszych technologii Hi-Tech oraz w zabiegach laserowych.

W pracy kosmetologa stawia na profesjonalizm, dokładność, efektywność i bezpieczeństwo. Wyznaje filozofię holistycznego podejścia do pacjenta, każdego traktuje indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Stale poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach kosmetologicznych. W wolnym czasie uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni.

Agata Zbiejcik

Manager Kliniki

Absolwentka wydziału biologii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego. Umiejętności organizacyjne i managerskie zdobyła w trakcie wieloletniego doświadczenia na rynku pracy branży Beauty. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach. Praca z ludźmi daje jej dużo energii i satysfakcji. Każdego dnia w organizacji pracy naszej Kliniki pomaga jej optymistyczne nastawienie i ogromna życzliwość względem otaczającego świata. Prywatnie do szaleństwa zakochana mama. Każdą wolną chwilę spędza w gronie rodzinnym i przyjaciół. Największą radość sprawia jej narciarstwo oraz ciekawe podróże w rozmaite zakątki świata.

Mariola Piotrowska-Tatarczuk

Recepcjonistka

Mariola jest pierwszą osobą, która gości pacjentów odwiedzających naszą Klinikę.

Zawsze uśmiechnięta, pozytywna i życzliwa, na co dzień dba o ład i porządek w naszych kalendarzach tak, aby praca całego Zespołu przebiegała zawsze sprawnie i terminowo.

Mariola posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą recepcji, które zdobywała m.in. w branży stomatologicznej

Monika Geresz-Butryn

Recepcjonistka

Monika jest absolwentką Pedagogiki na KUL-u. Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywała w warszawskich placówkach medycznych. Uwielbia pracę z ludźmi i posiada empatyczne i życzliwe podejście do Pacjenta. W pracy ceni sobie dobrą atmosferę i profesjonalizm.

Prywatnie miłośniczka książek oraz podróży małych i dużych. W wolnych chwilach relaksuje się na spacerach z psem Bambim oraz na nauce rysunku.

Katarzyna Lewandowska (urlop macierzyński)

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii, ultradźwięków oraz radiofrekwencji zarówno twarzy jak i ciała. Ponadto z ogromną pasją wykonuje zabiegi trychologiczne. Stale rozwija swoje umiejętności z zakresu zabiegow „anti aging”uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach kosmetologicznych.

Wszystkich pacjentów traktuje bardzo profesjonalnie dodatkowo zarażając optymizmem co sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowa. W wolnych chwilach relaksuje się podróżując oraz spędzając czas na długich seansach filmowych.

Monika Dziupińska

Recepcjonistka

Monika jest dobrym duchem naszego zespołu, zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem wspiera nas oraz naszych pacjentów.

Prywatnie trenuje taniec, mówi się, że taniec to stan umysłu i wydobywa w człowieku najpiękniejsze cechy i dokładnie te cechy każdego dnia widać m.in. w pracy Moniki.

KUP ONLINE!
Umów się