O nas


Założycielem Kliniki Strzałkowski jest dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, twórca autorskich terapii estetycznych (m.in. własnej metody podawania botuliny), specjalista w implementacji nici liftingujących, który wprowadził do Polski innowacyjny zabieg EasyLift® z użyciem stałych nici (dający naturalny efekt liftingu na ponad 12 lat). W swojej pracy dr Franciszek Strzałkowski stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo zabiegów oraz naturalność rezultatów. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem piękna. Od wielu lat odwiedza najlepsze galerie sztuki na całym świecie – dzięki obserwacji wielkich dzieł nabywa niezwykłą wrażliwość i wyczucie estetyki, co wykorzystuje w swojej pracy lekarza. 10 lat spędził w Niemczech, szkoląc się i nabywając praktykę w medycynie estetycznej – a trendy panujące w tej dziedzinie w Europie Zachodniej przenosi teraz na grunt Polski. Co to oznacza w praktyce?

Jakość zabiegów


Na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów – obok profesjonalizmu i doświadczenia wykonujących je specjalistów – ogromny wpływ ma jakość stosowanych preparatów i urządzeń. W naszej klinice używamy wyłącznie certyfikowanych, atestowanych produktów, które zapewniają pożądane rezultaty bez ryzyka niepożądanych reakcji. U nas nie kupisz podrób i tańszych „zamienników”, a oferty naszej kliniki nie znajdziesz na platformach zakupów grupowych. Proponujemy Ci natomiast atrakcyjne zniżki i pakiety cenowe na sprawdzone, oryginalne zabiegi – zawsze adekwatne do jakości stosowanych produktów.

Wybieraj sprawdzone produkty do zabiegów – tak jak markowe akcesoria i ubrania. Podróba nigdy nie będzie oryginałem. A sięgając po nią, w tym wypadku ryzykujesz czymś więcej niż utratą wizerunku modowego – oszpeceniem urody czy nawet zdrowiem.

Autorskie terapie


Klinika Strzałkowski specjalizuje się w autorskich terapiach na twarz i ciało – ich protokoły powstały w oparciu o wiele lat doświadczeń i wiedzę naszych ekspertów. Wśród nich znajdują się m.in. botulina metodą Strzałkowskiego (świeży, wypoczęty wygląd twarzy, bez ryzyka „zamrożenia” mimiki), Target Body (tylko 2 wizyty w klinice, aż 3 zabiegi i 1 rozmiar mniej!), Glow Skin (kosmetologiczne „combo” dla natychmiastowo promiennej, doskonale oczyszczonej cery), Deep Meso Sensation (zupołnie nowe, kompleksowe podejście do mezoterapii) czy Sexy You (nowy wymiar bezbolesnej epilacji laserowej połączonej z pielęgnacją).

Dzięki synergii działania starannie dobranych zabiegów uzyskujemy jeszcze szybsze, lepsze i trwalsze efekty estetyczne. Autorskie terapie łączymy też z indywidualnie dobraną pielęgnacją domową, tak aby pacjentki mogły w pełni docenić korzyści płynące kompleksowego i ekspercko zaplanowanego podejścia do dbania o urodę.

Doświadczenie i profesjonalizm


Klinika Strzałkowski to zespół doświadczonych specjalistów medycyny i kosmetologii estetycznej z wieloletnią praktyką i ogromną wiedzą. Corocznie – w różnych zakątkach Polski i świata – odbywamy wiele szkoleń i kursów, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, rozwijając wiedzę, pasję, umiejętności, by z poczuciem pełnej odpowiedzialności móc prowadzić skuteczne terapie naszych pacjentów. Dr Franciszek Strzałkowski jest członkiem American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Szkoli też innych lekarzy, jest obecny na największych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej.

Rynek beauty rozwija się bardzo szybko. Śledzimy nowości, ale nie gonimy ślepo za trendami. Nasze pacjentki cenią profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę naszych ekspertów – niejednokrotnie podkreślając, że w naszych rękach czują się w 100% bezpiecznie.

Najnowocześniejsze technologie


Urządzenia hi-tech odgrywają ogromną rolę w nowoczesnej estetyce. Uzupełniają metody iniekcyjne, stymulują młodość skóry od środka, pozwalają skutecznie i bezinwazyjnie usuwać niedoskonałości skóry. Często wykorzystujemy je w terapiach łączonych. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie technologie renomowanych marek, doceniane i nagradzane przez lekarzy oraz pacjentów na całym świecie, w tym m.in. thermolifting Zaffiro, laser frakcyjny, laser do epilacji Diolaze XL, radiofrekwencję Focus RF+, oxybrazję czy kultowy Dermapen. Wybierane przez nas urządzenia mają certyfikaty CE i FDA, świadczące o ich skuteczności i bezpieczeństwie.

Jednym z ulubionych zabiegów regeneracyjnych dr Franciszka Strzałkowskiego jest laser frakcyjny CO2, który silnie pobudza produkcję kolagenu i prowadzi do przebudowy skóry. Doskonale uzupełnia inne zabiegi (np. botulinę, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe), poprawiając jakość i gęstość skóry. To bardzo ważne, bo np. samo powiększenie ust nie przyniesie pożądanej poprawy wyglądu, jeśli nie zadbasz o kondycję skóry.

Bezpieczeństwo


Do bezpieczeństwa naszych pacjentów podchodzimy w bardzo rygorystyczny sposób. Decydują o nim przede wszystkim:

  • jakość stosowanych preparatów i urządzeń,
  • doświadczenie i wiedza pracujących u nas ekspertów,
  • a także warunki, w jakich przyjmujemy pacjentów.

Dbamy o higienę i sterylność gabinetów, a także pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjenta w trakcie wykonywania zabiegów. Byliśmy jedną z pierwszych klinik medycyny estetycznej, która ze względu na bezpieczeństwo pacjentów i pracowników zdecydowała się zawiesić działalność z powodu pandemii koronawirusa, a przygotowując się do ponownego otwarcia, wdrożyliśmy specjalne środki ostrożności.

Po każdej wizycie gabinety są dezynfekowane przy użyciu zaawansowanej technologii filtracji powietrza. Każdemu pacjentowi mierzymy temperaturę w momencie wejścia do kliniki. Dbamy o ochronę pacjentów i pracowników.

Atmosfera


Profesjonalnie, ale nie sztywno. Ekspercko, ale nie „ex cathedra”. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się u nas miło, bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy nie tylko najwyższy standard obsługi i najlepsze zabiegi, ale też dyskretną, ciepłą, serdeczną atmosferę – tak aby każdy pacjent mógł u nas poczuć się niepowtarzalnie. Klinika Strzałkowski słynie z kompleksowego i indywidualnego podejścia do pacjenta, zabiegów będących wizytówką naturalnego piękna w medycynie estetycznej, jakości i bezpieczeństwa, a także przyjaznej atmosfery tworzonej przez dr Franciszka Strzałkowskiego i jego wyjątkowy zespół.

Pacjentki mówią, że nawet zabiegi z natury mało przyjemne (np. iniekcyjne) w Klinice Strzałkowski w ogóle nie bolą. To nie tylko zasługa wprawnej ręki dr Franciszka Strzałkowskiego, ale też jego doświadczenia w pracy anestezjologa (m.in. w jednym z największych szpitali w Niemczech, w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie).

Zaufanie


Zaufało nam wielu pacjentów nie tylko z Polski, ale też z całego świata. Każdemu z nich poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje, aby mógł poczuć się pewnie i komfortowo w naszych rękach. Odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, omawiamy szczegółowo zabiegi, przedstawiamy „całą prawdę o” – tak aby pacjent świadomie mógł podjąć decyzję, czy jest gotowy na proponowaną przez nas terapię. Gdy pacjenci przychodzą do nas z gotową wizją metamorfozy, odradzamy zabiegi, które według nas przyniosą mu więcej szkody niż korzyści, dbamy też o odpowiednią opiekę pozabiegową, umożliwiając pacjentom łatwy i szybki kontakt w razie potrzeby. Dzięki nam wiele osób odzyskało pewność siebie, poczucie atrakcyjności i wiarę we własne siły. Zaufanie, jakim nas obdarzyły – zobowiązuje!

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć. To motto przyświeca na co dzień naszej pracy.

Regularne promocje


Co miesiąc proponujemy atrakcyjne promocje (zniżki, prezenty) na wybrane zabiegi – zawsze adekwatne cenowo do jakości stosowanego produktu. U nas nigdy zabieg nie będzie tańszy od preparatu do niego użytego – takie zniżki są nierealne i zwykle oznaczają, że albo dostajesz nieoryginalny produkt, albo jest on np. rozcieńczony. A to zawsze przekłada się na mniejszą skuteczność i większe ryzyko powikłań. My tak kalkulujemy ceny, aby były one korzystne dla pacjenta – z gwarancją oryginalności, jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. Dbamy też o naszych stałych klientów, oferując im atrakcyjny program lojalnościowy i dogodny system ratalny.

Przygotowujemy sezonowe promocje dla naszych pacjentów. Specjalne, atrakcyjne ceny mają też nasze autorskie terapie, do których włączamy często domową pielęgnację gratis. Sprawdzaj na bieżąco w zakładce „Promocje”.

Lokalizacja


Klinika Strzałkowski znajduje się w Warszawie na ul. Jana Kazimierza 50. Łatwy, dogodny dojazd sprawia, że dojedziesz do nas bez trudu omijając korki, a po wizycie szybko wrócisz do domu. Nie ma problemów z parkowaniem.

Odwiedź nas i przekonaj się o naszych atutach na własnej skórze!

KUP ONLINE!
Umów się